Kiemo vartai ir varteliai

kiemo vartai

vartai į kiemą

Neretai žmonės turintys nedidelio ploto sklypus, negali skirti daug erdvės kiemui. Tokiu atveju siūlome rinktis atitinkamus kiemo vartus, t.y. stumdomi kiemo vartai. Šie vartai atsidarinėja išilgai Jūsų sklypo.

Visus metalo gaminius, kiemo vartus, vartelius, tvoras, balkonų ir laiptų turėklus pristatome ir sumontuojame. Gaminiai derinami su aplinka, galimi medžio, plastiko ar kitos medžiagos intarpai.

Atveriamų vartų rėmas gaminamas iš keturkampio vamzdžio 40 x 40 x 2 mm. Visos metalinės dalys itin kruopščiai nuvalomos ir padengiamos gruntu. Dažoma Jūsų pasirinkta spalva, dažai gali būti kliento arba mūsų.

Norint apsaugoti savo valdas, būtina pasirinkti tinkamus kiemo vartus, tai vienas iš svarbiausių kiemo elementų. Tinkamai parinktos tvoros ir vartai garantuoja saugumą, taip pat tai neatsiejama stiliaus dalis. Kiemo vartai turi būti itin saugūs ir funkcionalūs, juk jais naudositės kasdien. Saugumą ir ilgaamžiškumą užtikrina patikima konstrukcija, kokybiški užraktai bei įvairiems dirgikliams atsparus metalas.

Gausus kiemo vartų pasirinkimas leis priderinti visus elementus prie Jūsų aplinkos.

Kadangi įmonė ilgus metus specializuojasi tvorų, kiemo vartų, turėklų ir kitų metalo gaminių gamyboje, galime Jums pasiūlyti šias paslaugas:

  • Projektavimas
  • Tvorų, kiemo vartų ir turėklų gamyba
  • Pristatymas
  • Montavimas
  • Garantinė ir po garantinė priežiūra